تهران : خیابان شریعتی، کوچه سعدی، پلاک ۱۸، زنگ چپ
info@frq.ir
۰۲۱-۸۸۴۷۲۴۳۵
شرکت فنی مهندسی
فن آوران روشن قیاس

صندلی بالابر پله ای، ویلچربر پله ای، بالابر ویلچر و آسانسور هیدرولیک

فن آوران روشن قیاس

درباره ما

حداقل 650 میلیون نفر در سراسر جهان تحت تاثیر نوعی از ناتوانی قرار دارند. یک چهارم از کل ساکنان کشورهای توسعه یافته ، شصت ساله یا مسن ترند و تا سال 2050 اکثر کشورهای در حال توسعه نیز وضعیتی مشابه خواهند داشت. قابلیت دستیابی به امکانات ، مسئله ای فزاینده برای جمعیت سالمند جهان است، ضمن آن که افراد دارای ناتوانی خواستار دستیابی مساوی به امکانات زندگی اقتصادی، سیاسی یا اجتماعی هستند . اما قابلیت دستیابی به امکانات ، صرفا مسئله سالمندان و افراد ناتوان نیست. هر کسی در هر مرحله از زندگی ممکن است به صورت موقت و گذرا کاهش دستیابی به امکانات را تجربه نماید . هنگامی که این امر به وقوع بپیوندد ، فعالیت های ساده و روزمره می توانند بسیار دشوار شوند. هدف شرکت فن آوران روشن قیاس ارائه محصولات و خدماتی است که زندگی را آسان تر نمایند . باشد که رضایت مشتریان عزیز ما و انرژی مثبت ناشی از آن در موفقیت ما نقش اصلی را ایفا نماید

روشن قیاس به معنای صاحب ایده و فکر می باشد.
شرکت فن آوران روشن قیاس باهدف تولید و توزیع فن آوری های نوین تاسیس گردید.
مهم ترین اقدامات انجام شده در این راستا شناسایی و آشنایی با فن آوری های کشورهای پیشرفته اروپایی بوده است که با برخورداری از تجربه 16 ساله هیئت موسس شرکت درزمینه تجهیزات حرکتی معلولین و سالمندان دراروپا، و همچنین جمعیت بالای سالمندان و جانبازان و معلولین کشورمان و نبود امکانات مناسب جهت زندگی این افراد، پس ازانجام مذاکرات، آموزش پرسنل و اخذ نمایندگی برترین های این صنعت در دنیا، اقدام به توزیع برخی از انواع تجهیزات کمک حرکتی جانبازان، معلولین وسالمندان عزیز در ایران نموده است.
کلیه محصولات این شرکت با تکنولوژی روز اروپا (آلمان ، ایتالیا و سوییس) بوده و دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران می باشد.

© کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فنی مهندسی فن آوران روشن قیاس می باشد
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top